2019. augusztus 2., péntek

Esti levezető séta

A szemközti állomás 







Fagyizás brutális méretű gombóccal (a poharakban 1-1 gombóc fagyi látható)



2019. augusztus 1., csütörtök

Vadaspark

Magyarország legnagyobb területű vadasparkja. (Tényleg nagy! 🥵😵)
De legalább árnyékos. És zegzugos, érdekes, igazán szép park! Ráadásul normális, használható térképpel!


- Házas? 
- Igen, már 10 éve. 
- Gyerekek? 
- Kettő is van. 
- Állatok? 
- Dehogyis, szerencsére tök kulturáltak. 



Volt egy-két rövid bemutató...




Meg a többi...

- Megdöglött? ⬆️
- Nem.              ⬇️

 


Lám, a láma is fürdik... 










2019. július 31., szerda

Szeged

13 km városnézés. Hát elfáradtunk.























4,7-es Google-értékelés szerint a Rustica pizzériában nagyon finom a pizza és nagyon kedves a kiszolgálás. Mindkettővel teljes mértékben egyetértünk. Az, hogy szószerint semmi innivaló nem volt, és ezért a szomszédos pékségbe mentem el üdítőért, illetve hogy elkérték a telefonszámom, h majd megcsörgetnek, ha kész, és menjek fel érte a teraszról... hát az vicces volt... 😂 Miután értetlenkedtem egy sort, végül kihozták a 3 pizzát: a teljes személyzet, 3 fő hozta felvonulva a 3 pizzát. Roppant kedvesen amúgy. Eskü még borravalót is hagytam 😄